Kazak Modasına Yakından Bakış: Kesimler, Renkler, Modeller

2018-2019 sonbahar ve kış döneminde kazaklar ve örgüler altın çağlarını yaşayacak. Bizden söylemesi, sizden uygulaması. Kazak modasına yakından bakmak, favori renkleri, kesimleri, modelleri sizlerle paylaşmak üzere araştırmaya başladık. Araştırmalarımız bizi kazakların sıcak, keyifli ve sarmalayan dünyasına getirdi. Bakın, neler bulduk…

Kazak Modasına Yakından Bakış

 

Kadife Her Yerde!
Sezonun en popüler dokusu olan kadifeden uzun uzun bahsetmiştik. Kadife, kazaklar konusunda da en sevilen dokulardan birisi. Bu sezon, kalın ya da ince örgü fark etmeksizin, bir kadife kazak edinin. Hem günlük giyim, hem de ofis giyim için iyi bir seçenek olacaktır.

Kadife kazağınızı, Penti Vivian saç bandı ile birlikte kullanabilirsiniz.

 

Tunik-Kazak
Sezonun yükselen değeri karşınızda. Ne elbise gibi uzun, ne de standart bir kazak gibi kısa. Taytlar ve crop ceketlerle kullanabileceğiniz bu kazakları, çizmelerle kombinleyebilirsiniz. Sezonun en moda aksesuarı olan fularlar da, tunik-kazaklarınızla gayet şık olacaktır.

 

Crop Kesimler
Özellikler, boğazlı ve crop kazaklar çok çok çok popüler. Kazak konusunda, sezonun en keyifle kullanılacak tasarımlardan biri olan cropları, dolabınıza mutlaka dahil edin. Crop kazakları külot pantolonlar, motorcu ceketleri ve güçlü bir topuzla kullanabilirsiniz.

 

Tepeden Tırnağa Triko
Kazaktan bir adım öteye gittiğimizde, tepeden tırnağa triko elbiseler ve kombinleri görüyoruz. Tepeden tırnağa triko seçimlerde çorap estetik olarak çok önemlidir. Penti’nin çorap koleksiyonuna detaylıca göz atmadan kombini tamamlamayın.

Panço Sıcaklığı
Kazakların kesimi değişirken, pançolara gün doğdu. Salaş kazakların biraz daha konforlusu olan pançoları şık bir kombin için kullanabilirsiniz. Pançolar, özellikle ofis giyimi için çok şık bir seçim olur. Penti’nin koleksiyonundaki pançoları buradan görebilirsiniz.

Sezonun kazak modası çok renkli ve çok çeşitli. Siz en çok hangi modeli sevdiniz? Kazaklarınıza renk ve doku olarak uyumlu çoraplar Penti’de.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
David Montgomery Authentic Jersey