Puantiyeli Kış

2018-2019 sonbahar ve kış sezonunun en sevilen detayları arasında olan puantiyeleri inceleme zamanı. Bu sezon puantiyeler içten dışa her yerdeler. Puantiyeli iç giyim, puantiyeli çoraplar, puantiyeli pijamalar, puantiyeli elbiseler, puantiyeli kazaklar… Bu kış tam olarak puantiyeli kış… Puantiye deyince herkesin aklına gelen siyah üzerine beyaz noktaları unutun, görmeyeli puantiyeler çok değiştiler…

Puantiyeli kış için hazırsanız gelin birbirinden güzel puantiyeli tasarımları inceleyelim.

Puantiye Modası Başlasın!

Puantiyeli Çoraplarla Kombini Tamamla
Puantiyeli çoraplar sade ve naif elbiselere hareket katmak, tarzınızı keyifli hale getirmek ve günlük şıklığınızı tamamlamak için Penti’de sizi bekliyor. Puantiyeli çorapları bir elbise ve bir stiletto ile günlük şıklığınızı tamamlamak için kullanabileceğiniz gibi; şort, çizme ve dik yaka kazak ile tamamlayıp hafta sonu için de değerlendirebilirsiniz. İlle de puantiyeli olsun.

Puantiyeli Rüyalar
Burcu Biricik’in Penti için seçtiği puantiyeli kırmızı pijama ile tatlı rüyalara dalmaya var mısınız? Bu tatlı ve çekici pijama size kendinizi özel hissettirecek. Size söylemiştik, bu sezon içten dışa puantiyeli.

Puantiyeli İç Dünya
Penti’nin Bliss Dot sütyen ve külot ikilisi bir harika. Kesimi ile çekici, deseni ile sevimli olan bu ikiliyi içinizi ısıtması için atın sepete. Puantiye modasına uymak için harika bir başlangıç noktası.

Puantiyeli Elbiseler
Puantiyenin en yakıştığı kıyafet nedir diye soracak olursanız, cevabımız elbiselerden yana olur. Elbiselere puantiye çok yakışıyor. Özellikle de belden oturan, çan etekli ve diz boyunda puantiyeli elbise bulursanız kaçırmayın. Elbiselerinizi, Penti’nin Premium çorap koleksiyonundan seçeceğiniz külotlu çoraplarla rahatça kullanabilirsiniz.

Puantiyeli Aksesuarlar
Puantiye modasını aksesuarlardan yakalamak istiyorsanız Penti’nin aksesuar koleksiyonundan, şallar, eldivenler ve bereler seçebilirsiniz. Bu güzel aksesuarları isterseniz kendiniz için seçin, isterseniz sevdiklerinize yeni yıl hediyesi olarak…

Yılın popüler desenlerinden biri olan puantiyeleri, farklı kumaşlar ve dokularda kullanmaktan çekinmeyin. Kadife ve puantiye uyumunu deneyebilirsiniz. Puantiyeler kıyfetlerimiz kadar ev dekorasyonumuza da yansıdı, eviniz için yapacağınız yılbaşı alışverişinde bunu da aklınızda bulundurun.

Siz puantiye modasına uymaya nereden başlıyorsunuz. Penti.com’a girin ve seçimlerinizi yapın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
David Montgomery Authentic Jersey