Sezonun En İyi Elbise Modelleri

Elbise modasına hızla bakalım ve sezonun en iyi elbise modellerini sizler için ortaya çıkaralım. Bu kış elbiseler, en az yazın oldukları kadar popüler olacaklar. Renk, model ve kesim açısından iddialı elbiselere de hazır olun. Elbise modası için gaza basma zamanı!

2018-2019 Sonbahar ve Kış Sezonunun En iyi Elbiseleri

Country Elbise
Country elbiseler sezonun en iddialı modelleri olarak kışın tam ortasında yerlerini alıyorlar. Uzun kollu, bağlama yakalı, diz altı boydaki bu elbiseleri daha iyi taşımak için iyi bir kombin yakalayın. Elbisenizin renk tonlarına uygun bir çorap seçmekle işe başlayın. Seçeceğiniz çorabın basic bir Penti külotlu çorap ya da Doris gibi sade desenli bir model olması iyi olacaktır.

Gömlek Elbise
Elbiselerin, en az yazın oldukları kadar popüler olacaklarından bahsetmiştik. Yaz mevsimi ile popüler olan gömlek elbiseler kışın da revaçta. Bir gömlek elbise seçin ve bir de uzun çizme. Elbiseniz çok sade bir renk taşıyorsa güçlü renkleri olan bir külotlu çorap ile kombini tamamlayın. Penti’de ihtiyacınız olan tüm renklerde çoraplar mevcut.

Kareli Elbise
Kareli modeller hem elbise, hem etek, hem bluz hem de aksesuarlar için çok popüler. Bu sezon mutlaka kareli bir elbise edinin ve modayı on ikiden vurun. Kareli elbisenizi tek renk çorap ile kullanabilirsiniz. Ancak bu gibi bir elbiseyi cilt renginize uygun bir çorapla kullanabileceğinizi de söyleyelim. Penti’nin cilt renginize uyumlu çoraplarından parlak ya da mat seçimler yapabilirsiniz.

Kruvaze Elbise
Kruvaze yani birbirinin üzerine katlayıp kapattığınız elbiseler de yılın gözdeleri arasında. Özellikle ofis şıklığı için harika bir seçim. Kruvaze elbisenizi tek ve düz bir renkten seçin. Sonra işe çoraplarla renk katın. File çoraplar, kruvaze kesimler için harika seçim olur.

Jean Elbiseler
Jean modası her zamanın ve her sezonun en iyisidir. Jean elbiseleri hafta sonu şıklığınız için orijinal çoraplarla birlikte kullanabilirsiniz. Haki Sparkle Penti Külotlu Çorap jean kombinleri için muhteşem bir seçim olur.


Sezonun en iyi 5 elbisesi arasından hangisi sizin favoriniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
David Montgomery Authentic Jersey