Yeni Yılda Tercih Edilebilecek Kıyafetler

Aralık ayı itibariyle, okulların, iş yerlerinin, arkadaş gruplarının ve eğlence mekanlarının çeşitli yeni yıl partileri başlar… Yeni yıl partileri için hazır mısınız? Yeni yıl partileri için tercih edebileceğiniz kıyafet ve tamamlayıcı tasarımları bu yazımızda bulabilirsiniz. Yeni yılda tercih edilebilecek birbirinden güzel kıyafetlerden size göre olanlarını seçin ve tarzınızı yansıtın.

Yeni Yıl Şıklığı

2018-2019 sonbahar ve kışın ışıl ışıl geçeceğinden sık sık bahsetmiştik. Özellikle gümüş ve bronz tonlarının ışıltısı bu sezona damgasını vuruyor. Penti’nin iç giyim koleksiyonuna da yansıyan ışıltıyı mutlaka değerlendirin. Parlak siyah ve bakır tonlarından Penti sütyenleri cesur kombinleriniz için değerlendirebilirsiniz. İçten dışa ışıltı zamanı!

 

Yüksek bel pantolonların zirveye tırmandığı şu günlerde ince belinizi ortaya çıkarmak için bu fırsatı kaçırmayın. Kadife bir bodysuit ile birlikte kullanabileceğiniz yüksek bel pantolonları stilettolar ile kullanın. Partinin havalı ve eşsiz seçimler yapan kişisi olmak işte bu kadar kolay. Penti’nin Heart Velvet Bodysuit’i tm burada sizi bekliyor. Hemen tıklayın.

İddialı bir tarz için bodysuitlerin gücünden faydalanmaya devam edelim. Bu yıl biliyorsunuz maskülen tarzlar da epeyce popüler. Maskülen kombinlere feminen dokunuşlar yapın ve yer yerinden oynasın. İhtiyacınız olanlar, Shinny Velvet Bodysuit ile kombinleyeceğiniz havalı bir pantolon ve ceket takımı. Zarif bir çanta ve ayakkabılarla baş döndürücü bir parti rüzgarı yakalabilirsiniz. Zarif ve çok şık.

Sezonun parti elbiselerinde ışıltının dozunun ne kadar yüksek olduğundan hep bahsediyoruz. Bu noktada ayrışmak ve farkınızı ortaya koymak sizin ilk göreviniz. Çoğunlukla gümüş, bronz ve altın tonlarının tercih edileceğini düşünerek, siz farklı renklerin pırıltılı olanlarını tercih etmeye bakın. Aklınızda bulunsun.

Enerjik ve bolca dans edeceğiniz bir partiye davetliyseniz, jeanlerinizi crop bluzlarla, transparan ve file üstlerle, iddialı braletler kullanmayı deneyebilirsiniz. İddialı bir üst tercih ederseniz, aksesuar konusunda çok iddialı bir seçim yapmayın. Bırakın seçimlerinizi kendilerini göstersin.

Yeni yıl eğlencesi için tercih edebileceğiniz kıyafetlerden bir kısmını sizler için bir araya getirdik. En çok hangisi size göre? Penti’nin koleksiyonuyla yeni yıla hazırlanmak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
David Montgomery Authentic Jersey